Skip to content

Pomoc Ukrajině

Přátelé, spoluobčané, farníci, po vypuknutí války na Ukrajině ve svém okolí registrujeme poměrně velkou vlnu solidarity s lidmi, kteří utíkají do bezpečí ze svých domovů, v jejichž blízkosti padají bomby […]
Přátelé, spoluobčané, farníci, po vypuknutí války na Ukrajině ve svém okolí registrujeme poměrně velkou vlnu solidarity s lidmi, kteří utíkají do bezpečí ze svých domovů, v jejichž blízkosti padají bomby […]

Přátelé, spoluobčané, farníci,

po vypuknutí války na Ukrajině ve svém okolí registrujeme poměrně velkou vlnu solidarity s lidmi, kteří utíkají do bezpečí ze svých domovů, v jejichž blízkosti padají bomby a dělostřelecké granáty. Většinou se jedná o ženy a děti, které musely nechat své partnery a táty doma. Těžko se můžeme vžít do jejich situace a pochopit, co v těchto chvílích prožívají a jak je to všechno pro ně psychicky náročné. Velmi si vážíme toho, že někteří z vás se už členů farní rady ptali, jak by mohli pomoci. I proto přinášíme následující informace:

Na minulé rozšířené farní radě jsme se dohodli, že pro účel ubytování urychleně zprovozníme první patro obytné budovu fary. Nebude to hned a bude třeba sehnat nějaké finance, protože prostory je třeba přizpůsobit a dovybavit. Věříme ale, že – možná i s Vaší pomocí – se vše podaří realizovat velmi rychle.

Možná jste si i vy položili otázku: “Jak můžu pomoct právě já? Našli jste na ni odpověď? Pokud ano, můžete prostřednictvím jednoduchého formuláře zaregistrovat vaši nabídku a my vás v případě potřeby kontaktujeme.

Zaregistrujte vaši nabídku pomoci:

Vyplňte tento formulář…

Finanční pomoc

Můžete poslat na účet farnosti

Účet farnosti Buchlovice

číslo účtu: 1542199389 kód banky: 0800

POZNÁMKA PRO PŘÍJEMCE: UKRAJINA

Napište nám:

zřídili jsme speciální mail ukrajina@farnostbuchlovice.cz

Důležité informace, týkající se problematiky pomoci Ukrajině:

Důležité informace

Velmi si vážíme vaší sounáležitosti a pokud nás oslovíte a dáte nám vědět o svých možnostech, námětech či obavách – určitě Vás v případě potřeby kontaktujeme. Děkujeme!

Nadcházející akce

Rubriky

Archivy